Camasutra

camasutra(1)
1.
Porwij Mnie
0:39
2.
Tego Chcesz
0:36
3.
Jesteś ideałem
0:25
4.
Jesteśmy na tak
0:29
5.
Grzeszne myśli
0:31

CamaSutra – to projekt muzyczny na polskiej scenie. Tworzą go trzy piękne dziewczyny oraz ich przystojny Dj. Liderką formacji jest Małgorzata Główka, która swoją przygodę ze śpiewem nie zaczęła od dziś, a występowała w kilku znaczących muzycznych programach telewizyjnych: w „Śpiewaj i walcz”, „Jakiej to melodii”, „The Voice of Poland” czy w „Szansie na sukces”. Obok liderki, Gosi, występują Julia i Ola. Czwartą postacią w projekcie jest DJ MattYou.
Każdy ich koncert to zmysłowe muzyczne show na scenie. W dodatku w repertuarze zespołu pojawiają się nowe propozycje, które szybko biją rekordy oglądalności na YouTube. W 2017 roku zespół wydał utwór i klip PORWIJ MNIE, który ma już na swoim koncie ponad 30 milionów wyświetleń. W grudniu tego samego roku powstał kolejny utwór oraz klip TEGO CHCESZ, który w tej chwili ma już ponad 46 000 000 wyświetleń! Zespół CamaSutra w styczniu 2017r. otrzymał Złotą Płytę za utwór KASA EXTRAKLASA.
Rzesza osób zachwyca się Małgosią, gdyż emanuje od niej wielka empatia i radość z tego co tworzy. A jej kobiecy zmysł i głos dobrze zaspokajają rynek muzyczny, gdzie obecnie rządzą praktycznie „panowie”.

Zespoły Disco Polo / Dance

After Party - Niech nam zazdrości cały świat
Album -