Elena Łukawska

elena_lukawska_kamida

Od najmłodszych lat uczęszczałam na zajęcia śpiewu i tańca w Sandomierskim Centrum Kultury i ukończyłam szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Ponadto pobierałam prywatnie nauki śpiewu u Marka Sochackiego i Małgorzaty Lasoty, która wykłada na Akademii Muzycznej w Katowicach. Brałam udział w wielu konkursach krajowych oraz zagranicznych, gdzie byłam wysoko oceniana i osiągnęłam liczne sukcesy.
Taniec również jest moją pasją od dziecka, czego odzwierciedleniem są nie tylko występy w Polsce, ale również w Europie ( m. im. w Niemczech, Francji czy Austrii). Tańczyłam zarówno taniec nowoczesny, towarzyski i salsę, tańcząc z Mistrzem Europy w salsie Piotrem Kiszką.
Moje zamiłowanie do muzyki cygańskiej pojawiło się już kilkanaście lat temu, kiedy to śpiewając na sandomierskim rynku piosenkę Agnieszki Osieckiej „Ukradła cyganka kurę”, byłam pod ogromnym wrażeniem, jak na mój występ zareagowała publiczność, prosząc o ponowne wykonanie tej piosenki, co wywołało we mnie poczucie szczęścia i satysfakcji.

Zespoły Disco Polo / Dance

After Party - Niech nam zazdrości cały świat
Album -