Kolina Violina Show

zespol_kolina

Kolina – to kobieta, dla której skrzypce elektryczne stały się największą życiową pasją. Występuje nie tylko na Polskiej scenie muzycznej lecz także za granicą (Londyn, Berlin, Sharm El Sheikh). Kolina to ogromna dawka energii, gdziekolwiek się pojawi ze swoim muzycznym show.

Od samego początku swojej kariery dążyła do celu, którym była muzyka towarzysząca jej od najmłodszych lat. W wieku 7 lat odbyła się jej pierwsza lekcja gry na skrzypcach. Mając niespełna 18 lat rozpoczęła się jej kariera po muzycznych scenach nie tylko w Polsce ale także za granicą.

Jest skrzypaczką  nieustannie tworzącą nowe, energiczne i spektakularne pokazy, w których niepowtarzalne brzmienie łączy się z doskonałą wizualnością show.

Teledysk do piosenki „Magic Symphony”, w którym miała przyjemność zagrać osiągnął ponad 25 milionów odsłon!

Jej ogromna popularność przykuła uwagę najlepszych DJ-ów, z którymi współpracuje w Polsce i zagranicą podczas wszelkiego rodzaju imprez clubowych i eventowych.

Nic więc dziwnego, że jest obecnie jedną z najlepiej rozpoznawalnych skrzypaczek elektrycznych w Polsce, grającą w prestiżowych klubach oraz na najważniejszych Eventach w Polsce.

KOLINA w klipie C-BOOL’a – Magic Symphony!

https://www.youtube.com/watch?v=oNwSmKVL7_0

COVER – „I follow rivers”

https://www.youtube.com/watch?v=-NmRtOs0rLs

COVER – „Don’t be so shy”

https://www.youtube.com/watch?v=eMx06pHXl0I

Zespoły Disco Polo / Dance

After Party - Niech nam zazdrości cały świat
Album -