Marcin Czerwiński

marcin_czerwinski
1.
MARCIN CZERWIŃSKI - POWIETRZE
0:24
2.
MARCIN CZERWIŃSKI - TRACĘ GRUNT
0:38

Marcin Czerwiński to utalentowany i kreatywny muzyk, zajmujący się tworzeniem, komponowaniem i aranżacją muzyki. Jest również autorem tekstów. Brał udział w licznych konkursach i przeglądach wokalnych, w których niejednokrotnie odnosił sukcesy. Jest finalistą jednego z talent show oraz był jurorem w pierwszej edycji polsatowskiego show All together now – śpiewajmy razem.

Znany z współpracy z różnymi artystami, m.in.: Magda Femme (Luis Fonsi udzielił im zgody na oficjalną polską wersje hitu „EChame la Culpa”) czy Popek (HOryzonyty).

Marcin jest gościem rozgłośni radiowych na terenie całego kraju. Jego single grane są w wielu ogólnopolskich stacjach radiowych, w tym Radio Eska i RMF MAXX. Jego teledyski, poza internetem, zobaczyć można w telewizjach muzycznych, takich jak: 4Fun TV czy Eska TV. Marcin jest częstym gościem programów telewizyjnych w TVN, Polsat, TVP, Superstacja oraz mniejszych, lokalnych stacji telewizyjnych w całej Polsce. Jest także pierwszym człowiekiem w Polsce, kóry wprowadził światowy trend „Vocal Impressions”, czyli naśladowanie głosów znanych wokalistów.

Marcin Czerwiński – Powietrze

https://www.youtube.com/watch?v=zZSZJ94w74c

Marcin Czerwiński – W odbiciu lustra

https://www.youtube.com/watch?v=H1FB8lm-Dk4

Marcin Czerwiński X Popek – Horyzonty

https://www.youtube.com/watch?v=o8OuO6Zv_sk

Magda Femme & Marcin Czerwiński – Bo to moja wina |  Polska wersja by Luis Fonsi „Echame la culpa”

https://www.youtube.com/watch?v=u9zCeLzaUKw

Zespoły Disco Polo / Dance

After Party - Niech nam zazdrości cały świat
Album -