Markus P

markusP
1.
1.MARKUS P - KICI KICI MIAŁ
0:15
2.
2.Markus P - Niebo mi daj
0:16

MARKUS P to czołówka DISCO POLO, ostatnie 19 lat mieszkał w Chicago – USA, a od 4 lat mieszka w Polsce. Uważany jest za znakomitego i entuzjastycznego, bardzo szybko rozwijającego się pianistę / wokalistę, znany jako zespół, grał i śpiewał w amerykańskich piano bars, często występował jako muzyk sesyjny z artystami przyjezdnymi z Europy. Prowadził szereg prestiżowych imprez z muzykami takimi jak np. Stachursky, Feel, Weekend, Boys,Classic, Lady Pank, Danzel itp. Jest kompozytorem wielu piosenek, m.in „Tu jest” Boys, „Pozwól pokochać”, „Jesteś blisko”. Muzyka jest jego pasją, której oddał całe swoje serce.

Medialną stronę zapoczątkowal ok. 9 lat temu, swoim autorskim programem VIP-Chicago w TV Polvision (wywiady z polskimi gwiazdami typu: Przybylska, Bujakiewicz, Linda, Skawiński, itd), który prowadził przez kilka lat w regionalnej TV, natomiast dla wielu z młodszej generacji, rozpoznawalny z klubu Stereo (Chicago) i nie tylko, w których to przez 8 lat prowadził i promował większość imprez.

Swoją muzyczną premierą „Za ta chwile” , którą możecie znalezć na youtube lub FB, zaistniał w sercach fanów jako muzyczny romantyk z anielską duszą. W tym teledysku występuje amerykańska miss Illinois włoskiego pochodzenia Jennifer Christenson, która swoim urokiem osobistym oraz niebanalną inteligencją przyświeca blasku temu utworowi.

Nowe pomysły muzyczne wpłynęły na dynamiczny rozwój i nowa karierę, kolejne piosenki, teledyski, koncerty. Tym razem z polskimi przebojami, z zamiarem podbicia nie tylko rynku amerykańskiego, ale i europejskiego w dynamicznym stylu dance.

Przeszło 155 000 000 odsłon na kanale YouTube. Znany z hitów takich jak: Kici Kici Miał, Hula Ula, No i się zaczeło i wiele, wiele innych.

 

Zespoły Disco Polo / Dance

After Party - Niech nam zazdrości cały świat
Album -